Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Polska Noc Kabaretowa

Listopad 30, 2017 @ 8:00 pm

Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka tutaj nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co  najważniejsze, aby dobrze się bawić! Tylko podczas PNK  najlepsi prezenterzy, niepowtarzalne audycje i najmodniejsza muzyka i cała masa żartów. Nasi doświadczeni dziennikarze z Kabaretu Skeczów Męczących i ich niezwykli goście: Paranienormalni, Nowaki i Jerzy Kryszak zapraszają na największe wydarzenie rozrywkowe roku!
Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polskii Europy zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji.
Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było.
„kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret śmieszy… czasem do łez”
Polska Noc Kabaretowa- Dublin, The Helix, 30 Listopada.
Bilety do nabycia na www.koncerty.ie
Komentarze

Szczegóły

Data:
Listopad 30, 2017
Czas:
8:00 pm