Zdobądź Klientów i
pobij konkurencję

Technologie mobilne

Dzięki technologii RWD Twoja reklama będzie świetnie wygladać na kazżdym urządzeniu

Najlepsi w Inlandii

Dzięki największemu zasięgowi trafiamy z reklamą, tam gdzie tego potrzebujesz

8 lat doswiadczenia

Od 8 lat poznajemy i rozwijamy się na rynku irlandzkim. Wiemy o nim prawie wszystko :)

Magazyn Informacyjno-Rozrywkowy MIR

Wydawany od ośmiu lat Magazyn Informacyjno-Rozrywkowy MIR jest comięsiecznym źródłem informacji dla ponad 20 tysiecy Polaków mieszkających w Irlandii.

8 lata obecności na rynku pozwoliło na zbudowanie rozpoznawalnej marki magazynu. Czytelnicy darzą nas zaufaniem, ponieważ nasze informacje sa zazwsze rzetelne. W ciągu 8 lat naszej dzialalnosci kilkukrotnie zwiększalismy nakład, a MIR wciąż znika jak swieże bułeczki :) Zobacz w jaki sposob nasze doświadczenie może slużyć Twojemu biznesowi:


Wydarzenia polonijne

Wydarzenia polonijne są zawsze świetną okazją do spotkania się z przyjaciółmi oraz obcowania z polską kulturą. Jest to popularna i powszwechnie lubiana przez Polaków forma spędzania wolnego czasu.

Polskie koncerty, kabarety i seanse polskich filmów są dużymi wydarzeniami w lokalnych społecznościach oraz elementem kalendarza eventów, który każdy Polak traktuje jako okazję do świetnej zabawy i nawiązania nowych przyjaźni. Jako organizator imprez mamy w swoim portfolio tak udane i miło wspominane eventy jak koncert Agnieszki Chylińskiej, Budki Suflera, Lady Pank oraz Bajm. Regularnie organizujemy koncerty zespolu Perfect. Wśród wydarzeń kabaretowych tradycyjnie w grudniu każdego roku organizujemy Polską Noc Kabaretową w Dublinie, stand-upy (Giza, Piasecka, Rucinski), Kabaret Skeczow Meczacych oraz Kabaret Paranienormalni.KierunekIrlandia.pl

KierunekIrlandia.eu jest internetowym serwisem poświęconym informacjom z Irlandii, Polski i całego świata. Jest znakomitą lekturą w czasie popołudniowego odpoczynku jak i w czasie kawowej przerwy w pracy.

W naszym rozrywkowo-informacyjnym serwisie kazdy znajdzie coś dla siebie. Poważne wiadomosci z Polski, Irlandii i świata przeplatamy humorem, felietonami, informacjami o ciekawych wydarzeniach i miejscach, ktore warto odwiedzić. Wraz z naszymi reklamodawcami organizujemy konkursy, ktore promujemy w innych mediach naszej grupy. Dzięki temu KierunekIrlandia.eu jest rowniez znakomitym kierunkiem, jesli chcesz trafić ze swoją reklamą do Polaków na Szmaragdowej Wyspie.

Twoje Radio Dublin

Twoje Radio Dublin to pierwsze internetowe polskie radio, które powstało w Dublinie. Hasłem wywoławczym Twojego Radia Dublin jest zawołanie: Twoje Radio Dublin - Twój Radosny Dzień. Gramy muzykę, która tworzy dobry klimat i paliwo na cały dzień i wieczór, o nocy nie wspominając.

Wychowani na klasyce polskiej piosenki, zanurzeni po uszy w polskim bigbicie i rocku, otwarci jesteśmy na wszystko to co świeże - co tydzień playlistę TRD uzupełniają nowe utwory polskich wykonawców - od bluesa przez rock na hiphopie i muzyce klubowej kończąc. W ramówce już pojawiają się pierwsze programy autorskie. W gronie autorów m.in. Laura Barszczewicz i Katarzyna Dziewa, Przemysław Łozowski, Tomasz Wybranowski, Robert SIWY Nowak.

Twoje Radio Dublin towarzyszy najważniejszym wydarzeniom Polonii na Szmaragdowej Wyspie. Partnerujemy m.in. działaniom Irish - Polish Society (wkrótce program Stowarzyszenia na naszej antenie), Polskiej Macierzy Szkolnej w Irlandii, Stowarzyszenia Together - Razem Cork, Polskiej Biblioteki Biblary, In - Spire Galery, agendy koncertowej Buch IP oraz szkół polonijnych. Pierwsza zasada - zawsze blisko irlandzkiej Polonii.Formularz kontaktowy