reklama

To już drugi rok działania ZHP pgK w Irlandii

Czwartek, 5 Wrzesień 2013

Związek Harcerstwa Polskiego działający poza granicami Kraju ma za sobą pierwszy rok działalności a kadra pełną parą przygotowuje się do rozpoczęcia nowego roku harcerskiego.

W tej chwili działają Drużyny i Gromady Zuchowe w Cork, Dublinie, Galway i Waterford a  jeszcze w tym roku powstaną nowe gromady i drużyny. Harcerze z Dublina oraz Zuchy z Galway mają za sobą obóz harcerski w Kaplinie k. Poznania, a cała Irlandia ma za sobą udany biwak w Mount Mellaray.

Instruktorzy zaliczyli już kilka szkoleń i przygotowują się do następnych a najbliższy biwak jest planowany na październik - więc zapowiada się kolejny rok pełen wrażeń. Jednak choć jest nas już bardzo dużo cały czas czekamy na więcej, więcej skrzatów, zuchów, harcerzy i też więcej rąk do pomocy. Jeśli więc chciałabyś/chciałbyś przeżyć z nami coś fajnego, zrobić coś dla siebie i innych, masz od 4 do 100 lat zapraszamy w nasze szeregi. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i zawarcie wspaniałych nowych znajomości, być może na całe życie.

Szukamy instruktorów do pomocy we wszystkich jednostkach. Nawet jeśli chciałabyś/chciałbyś dołączyć do nas, ale martwisz się swoim brakiem doświadczenia harcerskiego - to czas przestać, w naszym gronie są osoby, które zaczynały tak jak Ty. Gwarantujemy odpowiednie przeszkolenie oraz zawsze pomocną dłoń. Może znajdą się także osoby chętne stworzyć własną gromadę czy drużynę w mieście, w którym jeszcze nie działamy? Serdecznie zapraszamy :)

Prowadzimy zapisy do następujących pionów wiekowych:

Skrzaty - dzieci w wieku 4-7 lat
Zuchy - dzieci w wieku 7-11 lat
Harcerze - młodzież w wieku 11-16 lat

Szczegółowe informacje na temat w jakich miastach działają jakie gromady/drużyny można uzyskać wysyłając email na info@zhp.ie lub skontaktować się bezpośrednio z dh. Przemkiem Pawlakiem - 0874172611

www.zhp.ie

Do zobaczenia na Harcerskim Szlaku!

Czuwaj!

Najnowszy numer
Wrzesień 2020 (128)
reklama
Pogoda
booked.net
Waluty