reklama

Polska Noc Kabaretowa

Poniedziałek, 20 Październik 2014

Już w grudniu, na jednej kabaretowej scenie będą mogli Państwo podziwiać satyryczny kunszt wybitnych przedstawicieli polskiego kabaretu. Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki oraz Katarzyna Pakosińska wystąpią na Polskiej Nocy Kabaretowej.

Paranienormalni - Po tylu latach znacie już Paranienormalnych na wylot, ale takiej odsłony się nie spodziewaliście. Podobnie jak sami Paranienormalni. Tu połączy się klasa i styl z perfekcyjnymi parodiami, zaskakującymi postaciami i nowymi problemami doskonale znanych już bohaterów.

Kabaret Skeczów Męczących - Od kilku lat podbijają serca widzów w całej Polsce, znają ich państwo z największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Bez nich nie byłoby ochroniarza Śruby, niesamowitego Kłaka... a Polska nie miałaby hymnu na Euro 2012.

Kabaret Nowaki - Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Kabaret założyli w 2007 roku i od razu zabrali się do ciężkiej pracy. Upór, wytrwałość i talent szybko przyniosły rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej.

Katarzyna Pakosińska- Z pochodzenia jest krymską Tatarką. Była harcerką. Ukończyła liceum plastyczne, kierunek projektowanie i wystawiennictwo. Studiowała polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie poznała pozostałych członków Kabaretu Moralnego Niepokoju, z którym występowała do 2011 roku. Jest autorką serialu dokumentalnego Tańcząca z Gruzją. Brała udział w show Taniec z gwiazdami oraz prowadziła program Ale mądrale.
Od tego roku jest wokalistką zespołu Leszcze.

Zapraszamy:
• 5.12 Dublin - Helix - Start 20.00

Bilety do kupienia na www.koncerty.ie

Więcej informacji na stronie www.koncerty.ie

Najnowszy numer
Listopad 2020 (130)
reklama
Pogoda
booked.net
Waluty