reklama

Bezdomna matka mieszka z dziećmi na plaży w Youghal

Środa, 27 Czerwiec 2018

Keely Jones, 36-letnia matka dziewięciorga dzieci, mieszka w namiocie na plaży w Youghal, portowym mieście w hrabstwie Cork

Jones ma dziewięcioro dzieci: Sophie (17 lat), Marka (16), Darragh (13), Tailoę (10), Charliego (8), Lacey (4), Tatum (3), Bradleya (1) i półrocznego Richarda jr, który urodził się w grudniu, miesiąc po tym jak rodzinie kazano opuścić ich zajmowane od pięciu lat mieszkanie.
Sześcioro z dzieci mieszka z rodzicami w namiotach na plaży, reszta rozlokowana po rodzinach przyjaciół, chodzi do szkół w okolicy.
- To najgorszy koszmar każdej matki. Codziennie muszę odgrywać przed dziećmi bohaterkę. One są bardzo zadowolone. Pobyt na plaży traktują jako nieustające wakacje. Ale ja myślę o tym, co będzie jak pogorszy się pogoda. Na razie mamy lato i jest w miarę dobrze. Wcześniej zatrzymywaliśmy się w hotelach, ale teraz żądają od nas kaucji przed uregulowaniem rachunku i nas na to nie stać - powiedziała Keely w wywiadzie dla Cork's 96FM.
Keely Jones przyjechała do Irlandii w wieku 15 lat. Jest dzieckiem Irlandki, która poznała Anglika w Essex, a resztę już państwo znają. Irlandzkie władze na razie nie wypowiadają się w kwestii ewentualnej pomocy dla wielodzietnej rodziny.

Źródło: www.eveningecho.ie

Fot. Cathal Noonan - The Sun Dublin

Najnowszy numer
Listopad 2020 (130)
reklama
Pogoda
booked.net
Waluty