reklama

Stand-up : Jąkający się psychopata

Środa, 1 Grudzień 2021

Pragniemy serdecznie wszystkich zaprosić na niesamowity Stand-Up w Irlandii. Jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich komików będzie nagrywał swój materiał, który potem zostanie wrzucony do sieci.

Po wielkim sukcesie programu “Warto powtarzać” który został zaprezentowany ponad 600 razy na żywo dla publiczności z całego świata m.in. z USA, Węgier, Irlandii, Włoch, Janek Wolańczyk, jedyny jąkający się stand-uper w Polsce pragnie zaprosić na nagranie swojego ostatniego programu.

“Jąkający się psychopata” to opowieść o przygodach i trudach życia osoby zmagającej się z wadą wymowy. Będzie to ponad 80 minut historii i anegdot które rozbawią Was do łez oraz pokażą Wam, że nawet mimo przeciwności losu można spełniać swoje najskrytsze marzenia.

Duża dawka energii oraz dystansu do otaczającego nas świata to jedna z wielu rzeczy zapewnionych podczas tego występu. W trasie po Irlandii będzie mu towarzyszyć Paweł Pilip - rzeszowska krew choć się do niej nie przyznaje. Od lipca 2020 roku próbuje swowich sił na scenie. Bardzo lubi ostre poczucie humoru co sprawia, że ludzie na jego występach zarówno płaczą ze śmiechu ale też momentami z przerażenia. Z zawodu jest Kucharzem. Spróbuje dla Was zgotować w Irlandii niesamowitą atmosferę.

Po występie zaśpiewa nam Monika Stefko.
______________________________________________________
JANEK WOLAŃCZYK – jedyny w Polsce jąkający się Stand-Up’er. Na scenie jest od 2014 roku. Jeden z najbardziej energicznych komików w naszym kraju. Opowieściami o rodzinie, swoich byłych związkach, szkole i swoich poprzednich pracach sprawia, że publiczność utożsamia się z bohaterami jego historii, co tworzy niesamowitą atmosferę. Występował w Comedy Central oraz uczestniczył w wielu audycjach radiowych. Uwielbia swoje miasto rodzinne, którym jest Wrocław, co nie raz da się wyłapać w jego materiale. Do tej pory stworzył 3 autorskie, godzinne programy komediowe i teraz z czwartym z kolei podbija Polskę.
ILOŚĆ MIEJSC MOCNO OGRANICZONA!

3 grudnia godz.20.00.Athlone Drum Community Centre
4 grudnia godz.18.00 Dublin POSK
5 grudnia godz.20.30 Cork Cork&Fork Restaurant
Bilety online: €18 na www.music-box.ie
mogą być zastosowane dodatkowe opłaty
Na drzwiach: €25
Regulamin koncertu: www.alter4.eu/regulamin