reklama

Łowcy.b - dodatkowy występ w Dublinie

Czwartek, 25 Październik 2012

Informujemy, że bilety na występ Łowcy.b w Dublinie, na godzinę 18.00 zostały wyprzedane. Dla tych z Was, którzy nie zdążyli kupić biletów, organizatorzy przewidzieli dodatkowy występ na godzinę 16.00

Łowcy.B (wym. Łowcy kropka be) to kabaret - teatr absurdu który stworzyła grupa studentów (zresztą długoletnich) Uniwersytetu Śląskiego a konkretnie jego filii w Cieszynie.

Tam właśnie na południowym cyplu naszego pięknego kraju grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i jej parabolizowania na scenie. Okazało się to na tyle skuteczne że w rok po rozpoczęciu działalności artystycznej wygrali najważniejszy w ówczesnym czasie festiwal kabaretowy PAKA odbywający się w Krakowie.
Łowcy.B w niezwykle naturalny inteligentny i przyjazny sposób wciągają w swój spektakl widza. Nie jest tu ważna powierzchowność (co widać po ich jedynych w swoim rodzaju strojach) ale wrażliwość i dystans nie tylko do otaczającego nas świata ale również do nas samych.
To jedyny kabaret który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. W większości są to ich kompozycje, jeśli sięgają do twórczości innych to są to tacy artyści jak Sting, Bjork czy Beastie Boys.

Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy doprawiona muzyką. Cała ta mieszanina przyprawiła już wielu ludzi o ból mięśni w okolicy przepony.
Musisz zobaczyć ich Show na żywo to jedyny sposób aby przeżyć sweterkowe katharsis :)

Waterford - 8 listopada - Forum - Start 20.00
Cork - 9 listopada - Hotel Metropol - Start 20.00
Limerick - 10 listopada - Dolan's Warehouse - Start 19.00
Dublin - 11 listopada - Laughter Lounge - Dwa przedstawienia, Start 16.00 oraz 18.00

Bilety do nabycia na : Gazeta.ie , Tickets.ie oraz w wybranych punktach.
Więcej informacji na stronie koncerty.ie

Sponsorami występów są:
Eurospedycja, Medicus, MoneyGram, Piekarnia Samo Zdrowie, Sklepy Kubuś, Sklepy Wisła.

Najnowszy numer
Sierpień 2020 (127)
reklama
Pogoda
booked.net
Waluty